Patronaty Monitora Prawa Bankowego

Patronaty Monitora Prawa Bankowego

Wydarznia, nad którymi objęliśmy patronat

18 maja 2016 r.

„ŚNIADANIE W CHMURZE” – bezpłatne warsztaty skutecznej windykacji i wyższej sprzedaży pożyczek dzięki nowym technologiom

ŚNIADANIE W CHMURZE

Warsztaty będą poświęcone rozwiązaniom kluczowych problemów branżowych. Przy windykacji – niskiej skuteczności działań, dochodzącej do progu opłacalności. Przy udzielaniu pożyczek – traceniu klientów przez brak właściwej informacji we właściwym czasie.

W wielu firmach zajmujących się windykacją pracownicy tracą do 60% swojego czasu na bezowocne działania, takie jak nieskuteczne próby dodzwonienia się do dłużnika. Kosztowny czas pracy jest marnowany, a proces ściągania należności się wydłuża. W firmach pożyczkowych podstawą sukcesu jest błyskawiczna, a jednocześnie spersonalizowana obsługa pożyczkobiorcy – zadanie, którego nie można zrealizować przy zastosowaniu tradycyjnego sposobu pracy telesprzedaży.

Tomasz Paprocki

Dla windykacji i sprzedaży pożyczek, tak jak dla innych branż, potrzebne są specyficzne, odpowiednio dobrane narzędzia – mówi Tomasz Paprocki, ekspert Focus Telecom prowadzący warsztaty – Rozwiązania, które przedstawimy, są fuzją najnowszych technologii i know-how firm z dużym doświadczeniem w ściąganiu zaległych należności i udzielaniu pożyczek.

Warsztaty odbędą się 18 maja, w ramach cyklu „Śniadań w chmurze” – porannych spotkań biznesowych poświęconych zagadnieniom obsługi klientów, sprzedaży i windykacji. Miejscem warsztatów jest Zebra Tower w Warszawie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona).

Więcej informacji:
http://focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze-windykacja-i-pozyczki

Zapytania:
Rodion Ignatov
Focus Telecom Polska
GSM +48 536 332 274

r.ignatov@focustelecom.pl

Rejestracja:
http://focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze-windykacja-i-pozyczki/#formularz_windykacja

Focus Telecom Polska Sp. z o.o. to innowacyjna spółka technologiczna oferująca usługi do komunikacji biznesowej dla klientów, dostępne w modelu cloud computing. Firma jest liderem polskiego rynku w zakresie Business Automation & Communication. Spółka powstała w 2008 roku. Dynamizm rozwoju firmy i usług został doceniony w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2011 i 2012. Dotychczasowa praca w zakresie technologii dla biznesu oraz doświadczenie z wdrożeń przeprowadzonych dla ponad 2000 klientów, pozwoliła na stworzenie zaawansowanego środowiska IT, skupiającego narzędzia do efektywnego usprawniania kluczowych procesów w organizacji.

 

Powrót do listy patronatów »

Instytut Szkoleń Prawa Bankowego

Wydawca Monitora Prawa Bankowego
Instytut Szkoleń Prawa Bankowego
ul. Księcia E. Lubomirskiego 5 | 05-250 Radzymin
tel.: +48 22 243 16 91 | email: ispb@ispb.pl | www.ispb.pl

Partner merytoryczny
Allen & Overy