Patronaty Monitora Prawa Bankowego

Patronaty Monitora Prawa Bankowego

Wydarznia, nad którymi objęliśmy patronat

17-18 maja 2016 r.

Kongres prawników & compliance managerów IN-HOUSE

Kongres prawników & compliance managerów IN-HOUSE

Drodzy Praktycy!

Podsumowując minione edycje Kongresu Prawnego, które zakończyły się wielkim sukcesem, a przez wielu z Państwa oceniane są jako najważniejsze i najciekawsze wydarzenie prawnicze w Polsce, bez wahania podjęłam się organizacji kolejnej IX edycji. Dzięki wielu szczegółowym rozmowom z praktykami z branży prawniczej oraz compliance, powstał unikatowy program oparty na licznych doświadczeniach z „pracy wziętych”. Agenda spotkania została opracowana we współpracy z ekspertami reprezentującymi czołowe firmy w Polsce. Tym razem proponuję, aby pierwszego dnia wzięli Państwo udział we wspólnej dyskusji Dyrektorów Prawych i Compliance podczas czterech eksperckich prelekcji. Natomiast drugi dzień stanowią dwie wyodrębnione sekcje tematyczne do wyboru: Efektywne zarządzanie działem prawnym oraz Efektywne zarządzanie działem compliance.

Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy, wspólnie z prelegentami mają możliwość konfrontacji swoich doświadczeń oraz codziennej praktyki. Wydarzenie jest idealną platformą do wymiany doświadczeń, poszerzania relacji biznesowych, umocnienia wizerunku firmy, spotkania się z kolegami z branży, jak i pogłębienia swojej wiedzy bez presji czasu, procedur oraz obowiązków służbowych. Jestem przekonana, że nie może Państwa zabraknąć podczas tegorocznej edycji!

Dodatkowo, ponownie na Państwa prośbę, organizujemy integracyjne spotkanie przy lampce wina na zakończenie pierwszego dnia. Jest to idealna okazja do kontynuacji rozmów i dyskusji jak i umocnienie kontaktów biznesowych w nieco mniej formalnej atmosferze :).

Kreuj swój biznes razem z BMS Polska! Dołącz do ekspertów i liderów polskiego rynku.
Pozwól, aby nasze spotkania stały się kluczem do Twojego sukcesu w biznesie!

Serdecznie zapraszam
Aleksandra Nowakowska
Dyrektor Działu Projektów
aleksandra.adamczyk@bmspolska.pl

 

Powrót do listy patronatów »

Instytut Szkoleń Prawa Bankowego

Wydawca Monitora Prawa Bankowego
Instytut Szkoleń Prawa Bankowego
ul. Księcia E. Lubomirskiego 5 | 05-250 Radzymin
tel.: +48 22 243 16 91 | email: ispb@ispb.pl | www.ispb.pl

Partner merytoryczny
Allen & Overy