Patronaty Monitora Prawa Bankowego

Patronaty Monitora Prawa Bankowego

Wydarznia, nad którymi objęliśmy patronat

13-14 marca 2017 r.

XIV Ogólnopolska Konferencja Wieczystoksięgowa

XIII Ogólnopolska Konferencja Wieczystoksięgowa

W dniach 13-14 marca 2017 r. odbędzie się kolejna - już XIV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Wieczystoksięgowej, organizowana przez Fundację na rzecz Kredytu Hipotecznego we współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości.

Do kogo skierowana jest konferencja:
Jak co roku Konferencja skupi przedstawicieli środowisk zawodowych związanych z prowadzeniem i użytkowaniem ksiąg wieczystych, czyli referendarzy, prawników bankowych, notariuszy, kancelarie prawnicze, firmy ubezpieczeniowe oraz przedstawicieli innych zawodów zw. z obrotem i zabezpieczeniami na nieruchomościach.

O czym będziemy dyskutować podczas tegorocznej konferencji?
Problematyka przedstawiana podczas Konferencji będzie obejmowała cztery bloki tematyczne:

Prelegentami lub członkami Loży Komentatorów będą autorzy pięciu Komentarzy do ustawy o księgach wieczystych i hipotece oraz autorzy Komentarzy do kodeksu postepowania cywilnego. Podczas Konferencji będą tradycyjnie poruszane przede wszystkim zagadnienia praktyczne, ale z uwzględnieniem aktualnego piśmiennictwa i orzecznictwa sądowego.

Konferencję wspierają:
Doceniając wysoki poziom merytoryczny dotychczasowych Konferencji - także i w tym roku - przy organizacji Konferencji z Fundacją współpracuje Ministerstwo Sprawiedliwości. Wsparcia udzielił również mBank Hipoteczny S.A. zostając Partnerem Merytorycznym Konferencji. Patronatu Medialnego udzieliły: C.H.Beck, Krajowa Rada Notarialna, Monitor Prawa Bankowego oraz BS.NET.

Jak zarejestrować swój udział w konferecji?
Tegoroczny program Konferencji jest dostępny na stronie XIV Ogólnopolskiej Konferencji Wieczystoksięgowej, na której mogą Państwo również dokonać rejestracji jako uczestnik.

XIV Ogólnopolska Konferencja Wieczystoksięgowa

 

Powrót do listy patronatów »

Instytut Szkoleń Prawa Bankowego

Wydawca Monitora Prawa Bankowego
Instytut Szkoleń Prawa Bankowego
ul. Księcia E. Lubomirskiego 5 | 05-250 Radzymin
tel.: +48 22 243 16 91 | email: ispb@ispb.pl | www.ispb.pl

Partner merytoryczny
Allen & Overy